Oryginalne i praktyczne portfele  Okulary 365.

Sprawdź dziś! »

Chcesz lepiej przechowywać swoje banknoty? - Postaw na oryginalną banknotówkę z naszej równie wyjątkowej oferty!

Sprawdź najlepsze baknotówki - propozycje specjalnie dla Ciebie!

Skórzane banknotówki dla facetów to prosta alternatywa dla stylowych i indywidualnych mężczyzn, którzy chcą uniknąć portfeli o typowych rozmiarach i zdobieniach.

Strona startowa »

Portfele »

Portfele eleganckie »

Akcesoria skórzane »

Portfele dla różnych osób z odmiennymi potrzebami

Oryginalne i skózane modele

Markowe portfele w wyjątkowej formie

Postaw na maksymalną jakość i komfort

Tu znajdziesz nie tylko etui do okularów!

Banknotówki mają również specjalne pojemniki na banknoty.
 Modny Portfel. Partner

* Świetnej jakości skórzane portfele

Partner serwisu

Banknotówka specjalnie dla Ciebie!

Ta decyzja jest podejmowana przede wszystkim przez młodych chłopaków, którzy szukają solidnych i maleńkich portfeli z klipsem na gotówkę. Takie wymiary umożliwiają ludziom wykorzystanie torebek w dowolnym scenariuszu.

A poza tym są na tyle małe, że zmieszczą się w kieszeniach marynarki, marynarki czy dowolnych dżinsów.

Zadbaj o swój oryginalny i stylowy look

Dzięki temu elegancki i wyrafinowany mężczyzna nie musi mieć kieszeni obciążonych zbyt dużym portfelem. W rezultacie znalezienie miejsca w kieszeni na klucze do domu i samochodu byłoby trudne.

Postaw na wyjątkową propozycję portfeli - sprawdź wszystkie banknotówki, jakie mamy w serwisie!

Ten rodzaj portfela męskiego jest idealny dla stylowych facetów, którzy chcą wyglądać i czuć się pięknie, a także dla podróżników, którzy potrafią trzymać pieniądze w wielu krajach w jednej sekcji portfela.

Noś banknotówki do stroju, jakiego tylko zechcesz!

W asortymencie naszego sklepu znajdują się wyłącznie szlachetne portfele, które są zarówno ponadczasowe, jak i użyteczne. Spełnią oczekiwania i wymagania każdego mężczyzny. Zachęcamy do zapoznania się z najnowszą kolekcją banknotów!

Po pierwsze, portfel męski powinien być niezwykle stylowy i jako ozdoba powinien być dyskretny. W rezultacie najważniejszym elementem do rozważenia jest gatunek materiałów użytych do wytworzenia męskiego banknotu.

Nasi projektanci szczególnie dbają o funkcjonalność przedmiotów, dlatego zawierają ogromną ilość kieszonek, a także miejsce na kartę wyborczą i gotówkę, karty kredytowe czy zdjęcia. Dostarczamy rozwiązania portfolio dla każdego modelu, aby zaspokoić potrzeby jego właścicieli.

Idealną opcją będą banknoty wykonane z cholewek ze skóry naturalnej, ponieważ ich pokrycie ma płaską strukturę, która zapewnia wyjątkową odporność na wilgoć i zabrudzenia.(

Kamila Glade © 2022 Okulary 365 oraz serwisy partnerskie